Joanna Kalinowska-Lukačević Suradnica za poljsko tržište
Mobile
+385 99 2975750
View listings
Speaks
Érdeklődés küldése

About me

Rođena sam u Poljskoj, gdje sam se školovala i završila kroatistiku na Sveučilištu „Adam Mickiewicz” u Poznanju. Za vrijeme studija položila sam ispit za turističkog pratitelja te počela raditi u turizmu. Godinama sam vodila grupe iz Poljske u Hrvatsku, upoznavala državu koja je bila za mene ljubav na prvi pogled. Uskoro je došla i druga ljubav i... preselila sam se u Rijeku. Nastavila sam raditi u turizmu, položila sam ispit za turističkog vodiča za Primorsko-goransku, Ličko-senjsku, Istarsku i Splitsko-dalmatinsku županiju. Upoznavajući Hrvatsku gledala sam prekrasnu arihtekturu hrvatskih gradova i mjesta te sam odlučila proširiti svoje znanje o nekretninama i početi raditi u agenciji nekretnina, a tu mogućnost pružila mi je Dogma na čemu sam zahvalna.
Odgovorna sam, komunikativna, volim rad s ljudima i dinamičan posao, oduvijek sam voljela putovati, otkrivatinova prekrasna mjesta, upoznavati njihove priče. Sad imam priliku pronaći tebi tvoj vlastiti dom.
Svojim klijentima stojim na raspolaganju od savjeta do realizacjie, u svakom trenutku mogu računati na moju podršku i pomoć. Aktivno se služim poljskim jezikom. Radujem se budućoj suradnji!

Pochodzę z Polski, gdzie spędziałam dzieciństwo i ukończyłam filologię chorwacką na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów uzyskałam licencję pilota wycieczek i zaczęłam pracować w turystyce. Przez wiele lat pilotowałam grupy z Polski do Chorwacji, poznawałam kraj, który jest moją miłością od pierwszego wejrzenia. Wkrótce poznałam kolejną miłość i ... przeprowadziłam się do Chorwacji. Kontynuowałam pracę w turystyce, ukończyłam kursy na przewodnika w kilku chorwackich województwach. Podróżując po Chorwacji podziwiałam piękno architektury chorwackich miast, urokliwych miasteczek i zdecydowałam pogłębić swoją wiedzę na temat nieruchomośći. Dogma dała mi taką możliwość, za co jestem wdzięczna. Zaczęłam więc pracę w agencji nieruchomości.
Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną, lubię dynamiczną pracę z ludźmi, od zawsze kochałam podróże, odkrywanie nowych pięknych miejsc i poznawanie ich historii. Teraz mam okazję znaleźć dla Ciebie wymarzony dom.
Swoim klientom służę radą i pomocą od momentu poszukiwań nieruchomości do sfinalizowania transakcji. Język polski jest moim ojczystym językiem. Zapraszam do współpracy!

 
This website uses cookies and similar technologies to give you the very best user experience, including to personalise advertising and content. By clicking 'Accept', you accept all cookies.

Keresés